FreigtNed is Jarig! en bestaat 15 Jaar..

 

FreightNed viert Jubileum 🥂🎉🎊

In deze 15 jaar hebben we een fantastische weg afgelegd met allerlei mooie mijlpalen!

 

Op onze L-in pagina FreightNed Group hebben we de afgelopen weken onze bijzondere mijlpalen gedeeld, en we zijn daarom trots op iedereen in ons team waarmee we dit samen hebben bereikt. De afgelopen tijd zit de groei met uitbreiding van diverse modaliteiten zoals FreigthNed Ocean, Intermodal en Zwaar Transport er goed in.

 

We blijven ontwikkelen en luisteren en kijken heel goed naar de vragen die ontstaan van onze bestaande klanten om daarin een mooi totaal pakket voor aan te kunnen bieden met als sterke punt vaste contactpersonen binnen onze organisatie.

Meer weten over onze bereikte mijlpalen van de afgelopen 15 jaar .. ?

Volg onze FN Group pagina op L-in. We houden iedereen iedere week compleet op de hoogte van alle ins en outs over onze verschillende diensten binnen FreightNed Group.

Maar vandaag 19 juni bestaan we officieel 15 jaar en gaan we maandag proosten met iedereen in ons team waar we enorm trots op zijn, want dankzij iedereen werkzaam binnen FreightNed Group hadden we dit nooit kunnen bereiken.